Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Послуги АО «Сергет та Партнери»

Будь-яка взаємодія з законом вимагає усвідомленого підходу і спеціальних знань. Домогтися бажаних результатів без професійної допомоги набагато важче. У багатьох ситуаціях вартість адвокатських послуг значно менше можливих витрат при неуспішному вирішенні справи. АТ «Сергет і Партнери» пропонує кваліфіковані юридичні послуги в Києві і в Херсоні. Наші адвокати допомагають на будь-якому етапі процесу грамотно підготувати документи, вчасно подати заяви, зібрати інформацію і зробити правильні дії.

Ми надаємо юридичні послуги для бізнесу і для фізичних осіб.

До нас звертаються:

• державні підприємства;
• власники малого бізнесу;
• великі підприємства;
• фізичні особи.
Ми надаємо адвокатські послуги в Херсоні і в Києві, представляємо інтереси в суді і вирішуємо позасудові суперечки. В адвокатському об'єднанні складаються профільні адвокати, які спеціалізуються на конкретній галузі права. Кожен з них детально вивчає певну сферу юриспруденції і використовує всі існуючі шляхи для вирішення проблеми клієнта. Диференціація фахівців з галузі знань сприяє більш якісному розгляду деталей процесу і призводить до швидкої перемоги.


Перелік юридичних послуг

  • Юридичні послуги підприємствам

Ми надаємо юридичні послуги організаціям, у яких немає штатних адвокатів для грамотного ведення документації при судових розглядах і взаємодіях з державними структурами. Ми допомагаємо правильно вести процес відповідно до норм законодавства, стягувати заборгованості з контрагентів, оскаржувати звинувачення про заборгованість, складати договори і багато іншого. АТ «Сергет і Партнери» пропонує комплексне юридичне супроводження бізнесу, яке включає послуги адвоката в суді, консультації та іншу правову діяльність. Ціни на адвокатські послуги для бізнесу залежать від розміру компанії, сфери діяльності організації. Ми вважаємо за краще обговорювати кожен кейс індивідуально при особистій зустрічі.

  • Послуги адвоката у цивільних справах

Для вирішення цивільних, сімейних, спадкових спорів також знадобляться юридичні послуги від професіонала. Ми беремося за процес відшкодування морального і матеріального збитку, стягнення боргу, захисту порушеною репутації, суперечки з банками, захист прав споживачів. Юридичні послуги в суді необхідні для вирішення проблем з розділом майна при розлученні, з передачею і вступом в права на спадщину. Послуги цивільного адвоката також потрібні для вирішення трудових спорів.

  • Адвокатські послуги в Києві і Херсоні по нерухомості

Безумовно потрібні юридичні послуги при вирішенні земельних та житлових питань: придбання або продаж житла, визначення порядку користування, приватизація, вселення та виселення, особисті угоди і договори оренди. Послуга адвоката також необхідна при вирішенні питань добросусідства, визначенні і встановленні меж, отриманні прав на земельну ділянку. Спеціаліст правильно оформить документи, визначить порядок дій і процедуру відповідно до законів.

  • Послуги юриста в суді

Захист інтересів в суді потрібна обом сторонам процесу. Супровід адвоката обов'язково в кримінальних справах при розгляді ДТП, грабежів, розбою, ухилення від сплати податків, незаконного обігу наркотиків, корупції та інших складних справах. Судовий процес складається з безлічі трудомістких поетапних завдань, при виконанні яких дуже легко заплутатися і допустити непоправні помилки. Профільний адвокат має достатньо знань і досвіду, щоб уберегти від фатальних наслідків самостійних розглядів з законодавством.
Довіряйте юристу взаємодія з законом, адже навіть повсякденні ситуації через правову неграмотність можуть зробити вас заручником допущеної помилки і принести чимало проблем бізнесу або приватного життя.