Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Вирішення податкових спорів

Законодавча база в сфері оподаткування недосконала. Іноді неточності і протиріччя в кодексі призводять до несправедливих адміністративних штрафів та притягнення до відповідальності підприємств. Щоб залагодити конфлікт з державою і при цьому зберегти свій капітал і репутацію, вашому бізнесу необхідний податковий адвокат. Фахівці АТ «Сергет і Партнери» складуть для вашої компанії ефективну стратегію врегулювання відносин з державними органами. Ми вирішуємо і запобігаємо податкові спори на будь-якому етапі:

  • Визначення потенційних ризиків.
  • Досудове врегулювання спорів
  • Запит на надання документації.
  • Податкові перевірки.
  • Оскарження рішень.
  • Судові розгляди.
  • Виконання рішень.


Податковий юрист знайде можливості для оптимізації податкового навантаження, навіть якщо ви вже сплатили істотні суми до держбюджету. Фахівець допоможе оформити уточнюючі розрахунки і запросити відшкодування надміру сплачених податків. Юрист з податкових спорів вивчить бухгалтерську звітність та вчасно виявить потенційну небезпеку для бізнесу. Так ви зможете підготуватися до перевірок і запобігти негативним наслідкам. Юрист по податках може супроводжувати вас під час візитів перевіряючих органів, щоб ви надавали тільки ту інформацію, яка стосується справи. Також фахівці допоможуть скласти і подати скаргу на рівні Державної фіскальної служби України.


Адвокат з податкових спорів
Якщо все ж звинувачень в порушеннях не уникнути, юридичні компанії змушені захищати свої інтереси в суді. Без професійних знань і практичних навичок ведення процесу тут не обійтися. Адвокат по податках знайде найкоротший і законний вихід з будь-якої проблеми. Експерт АТ «Сергет і партнери» підготує необхідні документи, збере аргументи і докази для захисту в суді. Адвокат від початку до кінця моніторить процес, бере участь в судових засіданнях, подає додаткові документи (акти, клопотання). В екстрених ситуаціях, юристи готують апеляційні, а далі - касаційні оскарження рішень.
Адвокат допомагає у виконавчому провадженні, якщо рішення суду прийняте не на користь клієнта. В цьому випадку потрібно правильно підготувати заяву та подати до виконавчих органів. Також слід уважно стежити за статусом виконання судового рішення і своєчасно вживати заходів при виникаючі проблеми.
Довірте врегулювання податкових конфліктів з державою кваліфікованого фахівця зі вражаючим досвідом в цій сфері і ведіть прибутковий бізнес з мінімальними ризиками!