Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Вирішення земельних спорів

В Україні земельний спір - одне з найпоширеніших судових справ. Відстоювати права на землю в рівній мірі доводиться як юридичним, так і фізичним особам. Проблеми виникають через низку неточностей і протиріч в формується і постійно мінливому законодавстві. Розібратися у всіх тонкощах застосування Земельного кодексу України може тільки професійний адвокат по земельних спорах. В АТ «Сергет і Партнери» кожен юрист відповідає за певну область права, що значно підвищує швидкість і якість вирішення проблем з законом будь-якої складності. Тільки що спеціалізується на своїй сфері земельну адвокат своєчасно і правильно застосує всі законні і підзаконні акти, оформить документи і приверне надійних земельних експертів.

В яких ситуаціях потрібен адвокат із земельних питань?


Сучасна правова система України недосконала на увазі її стрімкого розвитку і постійної зміни влади. Згідно з державною статистикою, лише 4% промислових земель правомірно оформлені. З огляду на, що Державний земельний кадастр тільки формується, в документах часто виникає ситуація накладення кордонів. На цьому грунті виникають межові суперечки, вирішити які здатний тільки земельну юрист. У числі найпоширеніших причин виникнення суперечок слід вказати безпідставне накладення штрафів та скасування державними органами постанов, що ставить під сумнів право власності на землю.Також консультація адвоката із земельних питань допоможе усунути труднощі в правовідносинах при:

  • реєстрації ділянки;
  • визначенні і встановленні меж;
  • вилучення з чужого незаконного володіння;
  • отриманні права на земельну ділянку та реєстрації;
  • визначення порядку користування земельною ділянкою;
  • оскарження або визнання недійсними рішень органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • придбання або відчуження ділянки;
  • оренді і суборенді;
  • вирішенні питань добросусідства.


Фахівці АТ «Сергет і Партери» проведуть юридичний аналіз справи, виберуть оптимальний спосіб вирішення, підготують позовну заяву, заперечення і відгук позовної заяви, клопотання і інші види документів. Адвокати також представляють інтереси в позасудових спорах, на всіх рівнях судових інстанцій або в виконавчих органах. Звернення до професіоналів зберігає ваші ресурси і гарантує правовий і фінансову безпеку.