Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Вирішення житлових спорів

Довести свої права на житлове приміщення або захистити свої інтереси в суді не так просто без глибоких професійних знань в цій галузі права. Без детального вивчення динамічно мінливого Житлового Кодексу України неможливо домогтися бажаного результату справи. В АТ "Сергет і Партнери" є адвокат з житлових справах, конкретно що спеціалізується на найделікатніші проблеми з нерухомістю. Експерти об'єднання запросто врегулюють правові відносини як між фізичними особами, так і між організаціями. Житловий юрист необхідний при купівлі або продажу житла, поділі житлової площі, вирішенні питань з орендою приміщень і успадкування нерухомості. Допомога адвоката також потрібна під час вселення або виселення осіб, визнання права власності на майно.

Консультація з житлових питань - перший крок до перемоги


При виникненні проблем з приватизацією, переоформленням або успадкуванням нерухомості, головне не робити необдуманих дій. Рішення, прийняті в поспіху і стресовому стані, можуть привести навіть до втрати власності.
Своєчасна юридична консультація з житлових питань та кваліфікована допомога адвоката вбережуть від небажаних наслідків. Тільки фахівець здатний знайти швидкий, ефективний і законний метод вирішення конфлікту. Адвокат з житлових спорів вміє складати процесуальну документацію, грамотно оформляти і подавати позови, клопотання, апеляції. Він відстоює позиції сторін в суді, захищає і підтримує клієнта. Докладні знання процесуального законодавства в сфері оформлення та володіння житлом необхідні при вирішенні спорів:

  • про розподіл житлового приміщення;
  • про визначення порядку користування житлом;
  • про зміну договору найму житлового приміщення;
  • про вселення або виселення;
  • про визнання договору купівлі-продажу, дарування або обміну;
  • про приватизацію житла;
про придбання або припинення права користування нерухомістю;
при проблемах з ЖЕКами;
при укладанні, розірванні і зміні договорів оренди.