Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Захист у кримінальних справах

Іноді доля підкидає складні випробування, що вимагають всій нашій витримки, сили духу і кмітливості для їх вирішення. До таких належать звинувачення в злочині або порушення наших прав. Учасникам кримінального процесу важливо стримувати емоції, утриматися від необдуманих кроків і якомога швидше звернутися до фахівців. Адвокат у кримінальних справах в потрібний момент вбереже від ускладнень і приступить до захисту ваших прав. Сертифікований кримінальний юрист від АТ «Сергет і Партнери» тверезо оцінить ситуацію і знайде швидке законне рішення проблеми. Незалежно від вашого статусу, кримінальний адвокат супроводжує вас на всіх етапах кримінального провадження.

В яких випадках потрібен захист у кримінальних справах
Правова допомога в однаковій мірі потрібна потерпілому, свідкові і відповідачу, а в специфічних справах ще і власнику арештованого майна. Також адвокати у кримінальних справах захищають підозрюваних, обвинувачених та засуджених на будь-якій стадії процесу. Досвідчений фахівець детально вивчить справу, побудує стратегію захисту відповідно актуальному законодавству. В АТ «Сергет і Партнери» складаються кращі адвокати у кримінальних справах, які спеціалізовані тільки на своїй сфері правової діяльності. Завдяки вузької спрямованості, вони вчасно дізнаються про зміни в законі і напрацьовують практику в конкретній галузі права.
Адвокат у кримінальній справі приступає до дій вже під час досудового слідства. У його функції входить:

  • грамотне складання та подання заяв, запитів, клопотань;
  • правовий захист при затриманні, обшуку, застосування запобіжних заходів;
  • правовий аналіз матеріалів справи.
Юристи готують документи на зняття арешту і повернення вилученого майна і при необхідності подають скарги на дії правоохоронних органів.


Также профессионалы оценивают законность действий по отношению к клиенту, допустимость доказательств и весомость аргументов. В первой инстанции адвокат по уголовному праву сопровождает и представляет интересы клиента в суде. При передаче процесса в апелляционный суд, юрист составляет жалобу в апелляционные органы, отслеживает их статус, поддерживает во время разбирательств. Мы также обеспечиваем защиту на уровне Верховного суда в виде подачи кассационной жалобы на судебное решение, а также, если того требует ситуация, передаем процесс в Европейский суд по правам человека.