Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Захист інтересів в суді

Взаємодія з судовою системою незалежно від вашого статусу в справі вимагає глибоких знань в конкретній сфері права та юридичної грамотності. Щоб уникнути ускладнень і фатальних помилок, слід довірити представництво в суді професійного адвоката. У складі АТ «Сергет і Партнери» тільки досвідчені кваліфіковані юристи з багаторічним стажем судової практики. За довгі роки ми вивчили всі тонкощі роботи з судовим виробництвом на всіх інстанціях. Наші адвокати спеціалізується на конкретних сферах права, що незмінно призводить клієнта до перемоги в процесі.

Ведення справ в суді абсолютно не обмежується присутністю юриста в залі засідань. Професійна допомога починається з детального вивчення справи, юридичного аналізу та підбору варіантів вирішення проблеми. Далі адвокат формує бачення процесу і розробляє стратегію захисту. Допомога в суді також включає такі процеси:


  • підготовка позовних заяв;
  • подача заяв, скарг, апеляцій;
  • збір і формування аргументів і спростувань;
  • безпосередньо захист в суді;
  • відстеження етапів процесу від формування звинувачення до виконання рішень та закриття справи;
  • своєчасна реакція на зміни в процесі.
  • грамотне і послідовне ведення судових справ гарантує бажаний результат з мінімальними втратами.

Захист юридичних осіб


Для організацій професійний захист інтересів в суді неможлива без юриста. При суперечках з контрагентами, підрядниками, податкових та господарських однозначно потрібно адвокат. Адже стоїть питання втрати значної суми грошей, а в такій ситуації послуги професіонала економічно виправдані. Витрати на знання і кваліфіковану допомогу юриста окупаються збереженим бюджетом компанії і здоров'ям керівника. Податковий адвокат зможе залагодити конфлікти з державою, юрист по господарських спорах вирішить проблеми з партнерами і клієнтами. Захист в суді також знадобиться при вирішенні трудових спорів між роботодавцями і працівниками.
Закони України містять безліч підводних каменів і неоднозначних тлумачень. Знати напам'ять і орієнтуватися в незліченних законних і підзаконних актах може тільки справжній професіонал. А незнання найменших деталей призведе до плачевних наслідків. Не втрачайте час! Довірте свою справу АТ «Сергет і Партнери»!