Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Вирішення трудових спорів

Юрист по трудовому праву необхідний у випадках порушення законодавства роботодавцем або пред'явлення звинувачень. Трудові спори виникають з ряду причин:

  • порушення норм оплати праці;
  • відмова в оплачуваній відпустці;
  • скорочення штату;
  • відмова від компенсації при звільненні;
  • звільнення без законної підстави.


У таких ситуаціях консультація юриста по трудовому праву скоротить час на розгляди, заощадить гроші і збереже нервові клітини для більш важливих і приємних справ. В АТ «Сергет і Партнери» є професійний адвокат по трудовому праву, готовий приступити до вирішення вашої проблеми миттєво. Спеціаліст проконсультує роботодавців і підлеглих у питаннях грамотного кадрового діловодства і допоможе вийти зі складної ситуації з мінімальними витратами.

Консультація по трудовому праву


Юридична консультація з трудового права необхідна при складанні та реєстрації колективного договору. Щоб контракт мав юридичну силу, його необхідно укласти відповідно до норм законодавства, враховуючи інтереси сторін. Також допомогу кваліфікованого фахівця потрібна при отриманні дозволів на працевлаштування іноземців. Збір документів на подачу заяв про видачу візи, патентів і ліцензій віднімає величезну кількість часу і сил у керівників, а також вимагає спеціальних знань і уважності. Щоб підвищити ефективність, слід довірити роботу з документами професіоналу.
Юридична консультація про трудове право знадобитися при нещасних випадках на роботі. При цьому часто виникає потреба захисту інтересів в суді. Адвокат потрібен для супроводу при незаконному звільненні, стягнення невиплаченої заробітної плати та відновлення на роботі. Керівникам потрібен трудовий юрист для обґрунтованої і коректної подачі скарги на рішення контролюючих органів. Супровід адвоката вбереже від ряду проблем при перевірках на предмет дотримання трудового законодавства. Зазвичай перевіряють офіційне нарахування заробітної плати та норми охорони праці: пожежні і санітарно-гігієнічні умови.
Кодекс законів про працю містить безліч неоднозначних формулювань. Неточності і неправильне тлумачення статей часто призводить неусвідомленим порушень з боку роботодавця, а також до несправедливих рішень і накладення штрафів. Для їх оскарження юрист своєчасно подає відповідні документи і здійснює оцінку прогресу процесу на всіх стадіях.