Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Юридичний супровід бізнесу

Успішним компаніям, активно ведуть господарську діяльність, необхідно професійне юридичний супровід. Великому бізнесу досить ризиковано покладатися на штатних юристів, які не завжди мають достатній досвід у правовій сфері та вирішенні господарських спорів. Підприємству під силу самостійно скласти договір або претензію згідно шаблонами, але ось для вирішення екстрених ситуацій щодо законодавства, безпечніше звертатися до професіоналів. Правовий супровід бізнесу від АТ «Сергет і Партнери» позбавить від помилок в документації і зволікань, які призводять до плачевних наслідків.


Захист інтересів юридичної особи або приватного підприємця - це цілий комплекс правових послуг, до якого входять:

  • складання документів;
  • реєстрація підприємства;
  • представництво в державних органах;
  • участь в переговорах;
  • правові консультації;
  • юридичний супровід угод;
  • захист в суді.

Повний юридичний супровід - це компетентна і оперативна допомога в будь-яких правових питаннях. Команда професіоналів з легкістю вирішить господарські або податкові спори і захистить інтереси керівників в кримінальних справах.


Юридичний супровід підприємств


Договір юридичного супроводу - економічно вигідний крок для бізнесу. Робота штатного фахівця оплачується щомісяця, навіть при відсутності гострої необхідності. До того ж, вони мають обмежену стінами вашого бізнесу практикою, що впливає на підхід до проблеми, якість і швидкість її дозволу. Адвокати, що спеціалізуються на господарських спорах, знають всі підводні камені, але отримують оплату згідно затрачених зусиль по тарифам договору. Самостійно вести правову діяльність від імені фірми ризиковано. Взаємодія з законом вимагає точності, скрупульозності і пунктуальності і займає багато часу. Порушення норм призводить до втрати тимчасових і грошових ресурсів.

Делегування юридичної діяльності професіоналам позбавить від необхідності ретельно вивчати деталі процесу і заплутані статті законів. Фундаментальні знання адвокатів АТ «Сергет і Партнери» прискорять вирішення питань і позбавлять від непередбачених витрат. За довгі роки практики ми напрацювали моделі захисту та конструкції правової діяльності, а також з легкістю розробляємо і втілюємо нестандартні ходи. Для нас важливо дійсно допомогти клієнту і домогтися результату, а не регулярно отримувати оплату за роботу. Юридичний супровід підприємства - економія робочого часу, нервових клітин керівника і матеріальних ресурсів.