Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Рішення цивільних спорів


У повсякденному житті нас постійно супроводжують цивільні правовідносини. Ви робите покупки, берете кредити, даруєте майно або Вас обманули, затопили сусіди і інше - все це відбувається кожен день, і іноді вимагає захисту Ваших прав в суді.
При цивільній суперечці виникає безліч нюансів, які на перший погляд здаються несуттєвими і важливу роль в захисті Ваших прав відіграє вибраний спосіб і стратегія їх захисту. Загальною ключовою особливістю будь-якого судового спору, є те, що Ви можете виграти або програти його всього один раз. Так, Ви маєте право подати апеляційну або касаційну скаргу, звернутися про перегляд справи до Верховного Суду України, але Ви вже ніколи не зможете почати все спочатку, звернутися з тим же позовом до суду і спробувати знову. У Вас завжди є всього лише одна спроба і Ви зобов'язані зробити все правильно. Залучення кваліфікованого юриста або адвоката Адвокатського об'єднання «Сергет & Партнери» - гарантія правильної захисту Ваших інтересів, а відповідно і успішного розгляду Вашої справи в суді.
Не слід забувати, що крім професійного представництва Ваших інтересів, залучення адвоката дозволяє клієнту зберегти свій спокій, отримати певну впевненість в майбутньому конкретного справи. Клієнту вже немає потреби самостійно брати участь в суді, переживати і нервувати кожен процес. Ви просто укладаєте Договір і передаєте рішення Вашої проблеми в надійні руки, а потім отримуєте цікавить Вас і передбачений Договором результат.

Адвокатське об'єднання «Сергет & Партнери» забезпечує нашим клієнтам надійний правовий захист і вибір найефективніших способів досягнення бажаного результату.

Наші адвокати готові надати Вам допомогу в різних напрямках:

  • відшкодування шкоди матеріального або морального;
  • стягнення боргу за укладеним договором, розписці;
  • захисту порушеною ділової репутації; визнання права власності;
  • різні суперечки з банківськими установами, в т.ч. пов'язані з поверненням депозитів або погашенням отриманих кредитів;
  • захисту прав споживачів, спори пов'язані з виконанням сторонами різних договірних зобов'язань, а також багато інших, перелік яких не є вичерпним.
Для більшості людей розгляду в суді пов'язані з неприємними переживаннями, в зв'язку з чим, довіряючи нам рішення своїх проблем, Ви звільняєтесь від важкого процесу відновлення справедливості, спілкування з державним апаратом і судової тяганини і рішення судової системи не будуть неприємною несподіванкою.
Адвокатське об'єднання "Сергет та Партнери" забезпечує повний комплекс захисту Ваших інтересів в цивільних спорах, що має на увазі в собі вирішення спору в досудовому порядку, судовий процес, а також супровід виконання відповідними органами винесеного рішення.
У той же час, юридичні особи також потребують захисту своїх прав і законних інтересів, і тому господарські суперечки є досить поширеним видом справ серед інших судових суперечок.
Кваліфікований фахівець в господарському праві вбереже Ваше підприємство від фінансових втрат, позовних вимог і конфліктів з органами державного апарату, в тому числі і фіскальної служби. Судові тяжби у господарських справах віднімають не тільки масу часу, нервів і коштів, а й завдають істотної шкоди діловій репутації.

Адвокат Адвокатського об'єднання «Сергет & Партнери» докладе максимум зусиль для вирішення Вашої ситуації оперативно і без втрат для Вас і підприємства в цілому.
Господарські спори можуть бути врегульовані або в досудовому порядку, або в суді. При досудовому порядку господарський спір можливо вирішити шляхом подачі претензії другій стороні конфлікту. Допомога адвоката Адвокатського об'єднання «Сергет & Партнери» в даному питанні дозволять уникнути затягнутого процесу і збільшать шанси на швидке вирішення спору.
Вирішення господарського спору в судовому порядку є єдиним вірним рішенням довести свою правоту і повернути суми фінансових втрат.

У разі підключення для участі в такому суперечці кваліфікованого адвоката Адвокатського об'єднання «Сергет та Партнери», то ймовірність на позитивний результат суперечки збільшитися в рази, так як фахівець володіє навичками використання норм господарського права на вашу користь як клієнта агентства.
Наш фахівець у господарських спорах збере доказову базу і допоможе пройти всі стадії спілкування з державними структурами при мінімальному Вашу участь.
При цьому для нас не складуть ніяких проблем надати Вам кваліфіковану юридичну допомогу з питань про стягнення штрафних санкцій, заборгованостей, визнання недійсними господарських договорів, невиконання зобов'язань за контрактом або договором, банкрутство, порушення права на інтелектуальну власність, а також про наявність будь-якій спірній ситуації, пов'язаної з Вашим підприємством.

В Україні є різна судова практика у господарських спорах, що призводить до того, що одних і тих же вступних можна отримати протилежні рішення. Не дивлячись на це, фахівці Адвокатського об'єднання «Сергет & Партнери», грунтуючись на багаторічній практиці, правильно визначивши коло законодавчих актів, отримавши потрібні докази, зможе виграти Ваша справа, навіть якщо Ви сумнівалися в успіху цього заходу.
Наші фахівці готові надати Вам юридичну допомогу також в общениях з податковими органам, де виникає чимало конфліктів у сфері податкового законодавства, складність якого призводить до суб'єктивного трактувати податківцями в свою користь.
З метою захисту Ваших інтересів в сфері особистих цивільних відносин і бізнесі звертайтеся в Адвокатського об'єднання «Сергет & Партнери», де Вашими проблемами займеться досвідчена команда професіоналів і гарантовано доб'ється необхідного Вам результату