Задати питання
Надіслати повідомлення:
Київ:
(066) 7062169
(098) 4019141
Херсон:
(050) 7675182
(098) 7271470
Аналіз і складання договорів

У сучасному світі не прийнято вірити на слово, за винятком тих випадків, коли це слово підкріплено підписаним Договором. Ми стикаємося з Договорами повсюдно, парою самі того не помічаючи. Так, оплата комунальних платежів, придбання товарів в магазині і т.п. фактично є договорами або підтвердженням наявності фактичних договірних відносин.

Договірні відносини увійшли в наше життя настільки міцно, що ми припинили звертати уваги на них, парою навіть на їх утримання, за винятком тих рідкісних випадків, коли ці договори мають дійсно вагомий і цінний предмет для нас. Укладання Договору вимагає безліч різних операцій, наприклад: оренда автомобіля, купівлі-продаж квартири, Договір кредиту або позики, і т.п.

Чим важливіше Договору Ви змушені укладати, тим більше ризиків таїться в тонкощах укладених між сторонами угод. При цьому не варто недооцінювати важливість юридичного аналізу та супроводу укладення Договору.

Простим прикладом може бути Договір Позики. Так, в юридичній практиці нашого Адвокатського об'єднання неодноразово були випадки, коли особи зверталися з вимогами про стягнення боргу на підставі власноручно написаних боржниками розписок. При цьому, як правило, клієнт хоче отримати і стягнення штрафних санкцій, відсотків, інфляційних збитків. Однак, переважно, такі вимоги не підлягають задоволенню, оскільки при складанні простих боргових розписок боку часто не вказують навіть термін повернення боргу, не кажучи вже про порядок такого повернення, і інших істотних умов, що гарантують безпеку і можливість задоволення наступних вимог кредитора.

Ми завжди говоримо: «краще витратитися на консультацію і уникнути судового спору, ніж заощадити на консультації і витратитися на суд». Особливо важливими є юридичні тонкощі під час укладення Договорів у сфері IT бізнесу, торгових поставок, міжнародних перевезень, капітального будівництва, лізингу, та й фактично в будь-якій сфері господарської діяльності.

Наші адвокати неодноразово стикалися з ситуаціями, коли в результаті непрофесійності підходу до складання Договору, одна зі сторін брала на себе непомірні зобов'язання в порівнянні з контрагентом, який фактично отримував право на вимоги результату при мінімальних ризиках і можливості повного контролю. У таких ситуаціях адвокату дуже складно відновити баланс прав і обов'язків сторін і мінімізувати можливі фінансові втрати. Не варто забувати, що в сучасному діловому світі, в залежності від ступеня і професійності участі в укладенні договорів, ділові партнери оцінюють компетентність і надійність один-одного. Іншими словами, легковажне ставлення до укладення договору, контрагент може розцінити, як повна відсутність наміру дотримання умов договору в майбутньому, або як відсутність досвіду в подібних питаннях, або як підтвердження вкрай поганого фінансового здоров'я, що змушує погодитися на будь-які умови, і не дає можливості заручитися гідної юридичною підтримкою. Зверніть увагу, що наявність сильної юридичної підтримки, особливо при укладанні договорів - Ваша найкраща візитна картка в бізнес-середовищі.


У разі супроводження Вашої договірної діяльності адвокатами Адвокатського об'єднання «Сергет і Партнери» - Ви уникнете вищевказаних проблем, Ваші Договору забезпечать надійний захист Ваших інтересів, баланс прав і обов'язків сторін. Справа в тому, що Договір не тільки допомагає регламентувати відносини між сторонами - в багатьох випадках це єдина підстава для захисту інтересів в суді. Саме від того наскільки якісно виписаний договір, може залежати успіх всієї правової позиції, і всього судового спору. Договір між сторонами це завжди конкретний опис системи їх взаємодії. аналіз договорів, складання договір Сергет і партнери. Головним секретом укладення успішного договору є можливість продумати і прописати в ньому порядок дій сторін у разі порушення умов договору, відповідальність сторін і реальну можливість залучення винної сторони до відповідальності. Хто ж краще підкаже, які потрібно передбачити умови в Договорі, що не адвокати, які систематично судяться за фактом невиконання тими чи іншими сторонами умов укладених договорів. Додатковою складністю при укладанні Договору є стрімка зміна законодавчої бази та багато «типові» Договору, вже не здатні відповідати сучасному регулювання правовідносин. З метою якісного обслуговування клієнтів, Адвокати «Сергет і Партнери» регулярно відвідують різні програми з підвищення кваліфікації в Києві, Херсоні, Харкові, Миколаєві, Одесі, Києві. Ми беремо участь практично у всіх знакових подіях юридичного бізнесу в Україні, докладаючи максимум зусиль для отримання найбільш актуальною, ексклюзивної інформації про нововведення в юридичній практиці. Також, Адвокатське об'єднання має мережу Партнерів, що забезпе